طراحی و نصب آسانسور هیدرولیک

taj
eitaainstagramwhatsup
چهارشنبه چهاردهم اردیبهشت ۰۱
(0)
(0)
طراحی و نصب آسانسور هیدرولیک

نصب آسانسور هیدرولیک

آسانسور هیدرولیک از یک موتور الکتریکی پمپ روغن و یک جک هیدرولیک تشکیل شده است، به هنگام وارد کردن فرمان جک آزاد شده و باعث حرکت آسانسور می‌شود.دجک نیز نیروی حرکت خود را از موتور غوطه ور در روغن بدست می‌آورد، همراه موتور این نوع آسانسور یک شیر پاوریونیت وجود دارد که در هنگام حرکت رو به پایین این شیر باز می‌شود. همانطور که گفته شد یکی از مهمترین اجزاء تشکیل دهنده این نوع آسانسورها جک هیدرولیک است، که به هنگام حرکت رو به بالا این جک آزاد شده و کابین را به سمت بالا حرکت می‌دهد. به همین دلیل این نوع آسانسور قابلیت استفاده در ساختمان های مرتفع با طبقات زیاد را ندارد.

 

در این آسانسور سعی شده است بیشتر ظرفیت ممکن را با طراحی و اجرای دقیق کابین را بصورت مربع و ظرفیت ۱۰ نفر با رعایت تمامی قوانین استاندارد آسانسور جاری تحویل به کارفرما داد.

 

نصب آسانسور هیدرولیک در اصفهان


نصب آسانسور هیدرولیک در اصفهان توسط مجموعه آرون آسانسور امکان پذیر است، برای نصب آسانسور هیدرولیک در ساختمان خود، بهتر است با شرکت‌ آرون لیفت که در این زمینه فعالیت دارند تماس بگیرید و با آن‌ها سوالات خود را مطرح کنید.

 

شرکت مهندسی آرون آسانسور اصفهان، شرکت نصب آسانسور در اصفهان می‌توانند به شما در زمینه انتخاب مناسب‌ترین نوع آسانسور، طراحی و نصب آن کمک کنند. ضمناً قبل از هر چیز، لازم است که از جانب سازمان‌های صنعتی مربوطه، مجوزهای لازم برای نصب آسانسور را بگیرید.

لازم به ذکر است که برای نصب آسانسور هیدرولیک نیاز به داشتن فضای خاصی در ساختمان شما وجود دارد که باید از پیش مشخص شده باشد.

 

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
aronlift.ir